ההרצאות של תכלת

הרצאות וסדנאות נדל”ן – Real Investment

בתכלת השקעות נדל”ן אנו משקיעים באנשים קודם

אנו שואפים להעניק לכל מי שחפץ ללמוד את הכלים והידע שצוות המומחים שלנו רכש במשך השנים, ומזמינים אתכם להשתתף בהרצאות ובסדנאות שאנו מקיימים באופן קבוע בכיתת הלימוד במשרדנו ובאולמות הכנסים.

המרצים מצוות המשרד ומומחים נוספים מתחומים הקשורים לתחום הפיננסים והנדל”ן נבחרו בקפיצה והנם בעלי ניסיון וידע ייחודי בתחומם וישמחו לפגוש אתכם ולהעשיר את הידע שלכם גם.

הרצאות בנושאי נדל”ן ופיננסים:

השקעות נדל”ן בארץ ובחו”ל

כלים לבחינת הצעות השקעה

מידע בנושא מיסוי שמועבר ע”י רואי חשבון ויועצי מס בכירים

תוכן בנושא היבטים משפטיים בתחום ההשקעות

סדנאות תכנון פיננסי וניהול סיכונים

 
כלכלה נכונה – כללים וכלים לחופש כלכלי

ועוד תכנים הקשורים לכיס שלכם וליכולת שלכם לגרום לו לתפוח ולא להתרוקן

כל שרציתם לדעת על השקעות ויזמות נדל”ן בארץ ובחו”ל ולא היה לכם את מי לשאול

הריבית אפסית. תוכניות החיסכון מניבות אפס תשואה והבורסה מפחידה. הממשלה מטילה עוד ועוד גזרות על משקיעי נדל”ן. התשואה נמוכה ורבים נפלו בפח הקרקעות החקלאיות. מה עושים? אולי משקיעים בחו”ל. אבל היי, זה מסוכן!

ישנה אמרה עתיקה שאומרת שכשאדם עם כסף נפגש עם אדם עם ניסיון, זה עם הניסיון יצא מהמפגש עם הכסף, והאדם עם הכסף יצא עם הניסיון.

לצערנו קיימת תופעה בה אנשים תמימים המחפשים פתרון להשקעה כלכלית שתניב להם הכנסה – לעיתים כדי לתמוך ברצון שלהם להגיע לעצמאות פיננסית או כדי לדאוג לילדים – וכאשר האופציות בבנק לא קורצות בלשון המעטה, ובבורסה מסוכן ולא יציב, הם יוצאים לבקש השקעה בנדל”ן מתוך הנחה ששם זה בטוח, הרי נדל”ן זה עסק יציב, הרי לא סתם זה נקרא נכסי דלא ניידי – זאת אומרת לא זזים, אי אפשר לגנוב בית.

וכשפותחים את העיניים מגלים הצעות קורצות, המספרים מבלבלים, והמשקיע הקטן מגלה בסוף שהוא שם את כספו על קרן הצבי או בקיצור בידיים הלא נכונות.

ההנחה שנדל”ן הוא עסק יציב נכונה באופן כללי, אך עדיין ישנם סיכונים לא מעטים, ורבו הנוכלים המציעים הצעות מפתות להשקעות בארץ ומעבר לים, שבסופו של דבר מותירים את האדם שבור, עם מעמסה של חובות, ועם שיעור לחיים… בעיקר מה לא לעשות ועל מי לא לסמוך, רק ששיעור זה לא פותר את הצורך בהשקעה, ואינו עוזר לאדם לצמוח כלכלית. בדרך כלל הוא שולח אותו ללקק את הפצעים ולברוח מכל הצעה אחרת, גם אם הפעם מדובר בהצעה כשרה וטובה.

כבר שמענו על יזמים שמכרו השקעות בישראל והציעו אפשרות להגשים חלום ולרכוש דירה, רק שהדירה הייתה “רעיונית” והסתבר שאותה דירה נמכרה ל-14 רוכשים, אבל מעולם לא נבנתה. זה רק סיפור אחד מיני רבים.

ומה עם סיפורו של יזם אחר שמכר קרקעות, במרכז, קרוב, עם היתכנות גבוהה להפשרה ותחילת בניה, אבל הכסף שנלקח ממשקיעים תמימים שימש בעיקר למימון משרדים מפוארים, טיסות ראוותניות לחו”ל, ג’יפים ותכשיטים ופרסום שיביא עוד ועוד משקיעים תמימים.

 

בחו”ל עוד יותר מסוכן

סיפורים על “עקיצות” של אנשים שהתלהבו מהצעה של מאכער שהבטיח הרים וגבעות ונעלם עם הכסף, יש למכביר. מכירה סיטונאית של שטחים חקלאיים שאוטוטו יופשרו בערך בעוד אלפיים שנה כשהמשקיעים התמימים רוכשים מצגת מרשימה שחלמו האדריכלים על הנייר. כששום דבר מזה לא הריח ריח של ועדה מחוזית ואפילו לא ראה קצה של תב”ע מקרוב. ועוד ועוד כהנה וכהנה…

כל זה כשמדובר בהצעות להשקעה בארץ. השקעות שניתן לבדוק במרחק נסיעה וטלפון.  כשמדובר בהשקעות בחו”ל, כולם יודעים שזה מסוכן. כל מי שתדבר איתו על זה, ימהר להזהיר אותך ולספר לך כמה אנשים נפלו בפח כשמכרו להם נכסים מעבר לים כביכול במחיר קורץ, כשלאמיתו של דבר מכרו להם נכסים גרועים במחיר מופקע, תוך הבטחה לתשואות ולניהול הנכס, כשהכול הסתבר בסוף שקר וכזב. השקעה מעבר לים, במקום בו אתה לא מכיר, ל

א מבין את השפה, אתהחוקים, ולא יכול “לקפוץ” לשם כשיש בעיה, היא השקעה מסוכנת לכל הדעות.

אבל… רגע. כמו שבארץ ישנן הזדמנויות ואנשים ישרים, יש גם בחו”ל. אפשר למצוא בחו”ל אלטרנטיבה מעולה לרכישת נכסים מניבים, שיוצרים תשואה גבוהה, עם עלית ערך ניכרת. במיוחד כשבארץ שלנו

המדינה עושה הכול כדי לחבל ביכולתו של המשקיע הממוצע להשתכר בכבוד מעיסוק בנדל”ן והמיסוי כבד ולא הגיוני.

רק לאחרונה הייתה תוכנית של שר האוצר להטיל על ציבור המשקיעים היטל נוסף של תשלום קבוע למי שמחזיק שלושה נכסים ומעלה, ולמרות שהפסיד בבג”ץ הוא הצהיר שא

ינו מתכוון לוותר עליה, והוא מתכנן לחזור עם הצעת חוק חדשה בנושא.. זאת עוד לפני שדיברנו על הבירוקרטיה שמתישה כל רעיון יזמות. מה גם שהתשואות הנמוכות בישראל לא מצדיקות את המאמץ הגדול. כשלעומת זאת, בחו”ל, הכול הרבה יותר פשוט וקל, אבל שוב…. רק למי שמבין ויודע, למי שמכיר ולמד.

נכון אם אין לך ידע עדיף שתימנע מכניסה להשקעות בכלל ובנדל”ן בפרט. ההצעה שלנו היא לא להאמין לאף אחד ולבדוק. השאלה היא אם אתה יודע מה לבדוק ואיפה… אם לא, שב ואל תעשה עדיף.

רק שבמצב כזה נמנעת ממך האפשרות האמיתית להצליח, להשקיע בתבונה ולהשיג את מבוקשך, להגיע להשקעות טובות ובטוחות, עם תשואה גבוהה ועליית ערך יפה.

הגיע הזמן ללמוד מהמומחים ושיש להם גם כוונות טובות

כאשר ההבדל בין עתיד כלכלי לאין עתיד הוא העשייה, נשאלת השאלה מה עושים?

התשובה פשוטה למדי: לומדים! הולכים לקורסים וסדנאות, קוראים ספרים, נעשים ערים לכתבות בתחום, ומדברים עם מביני עניין באמת.

אנו מציעים לכם לבוא ללמוד מה הן האפשרויות שעומדות לרשותכם בעידן בו המחוקק הישראלי מציב עוד ועוד מכשולים בפני משקיעי הנדל”ן – מס רכישה, הגנת הדייר, מס שבח וכו’

סדנת השקעות נדל”ן בטוחות באנגליה

איך בוחנים השקעות נדל”ן מחוץ לישראל כאשר החשש הגדול ביתר של המשקיע הוא המרחק ואי השקיפות, ואכן, ברור שאין טוב ממראה עיניים. אז איך מתגברים על פערי המרחק והידע?

בסדנה ניתן ללמוד כיצד לבצע עסקאות איכות המבוססות על בחינה אמיתית ועמוקה של נתוני סביבה ומאפיינים חשובים אחרים.

תכירו לעומק את מה שיש לשוק הנדל”ן האנגלי להציע לכם, על הטרנדים החמים ביותר, ועל עסקאות סולידיות ובטוחות.

באמצעות מומחים שעושים את זה בעצמם וגם מוכנים לשתף בידע ובניסיון שלהם. כך שגם אתם תקבלו תשובות לכל השאלות שלכם בתחום הנדל”ן.

אם גם אתם רוצים ללמוד על השקעות בחו”ל, הצטרפו לסדנה הקרובה

פרטים כאן. (לינק – לדף נחיתה)

ותכירו פאנל מומחים שישתפו אתכם בכל הסודות והכלים של איך לבחון וליצור הזדמנויות נדל”ן מעבר לים.

video section image

תכלת הרצאות נדל”ן – מתיאוריה לפרקטיקה

שריינו לכם מקום בהרצאה הבאה
מינוף ללא הון התחלתי בעולם הנדל”ן

26.05.2019 תל אביב
:שם מלא
:טלפון
:מייל

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn
Google+
http://t-nadlan.com/%D7%94%D7%A8%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA">
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube